Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43504A9567M80
Permintaan Quote
Melayu
B43504A9567M80
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43504A9567M80
  • Penerangan
    CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.23A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43504A9567M 80
    B43504A9567M080
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    200 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.055" (52.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    160 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 160 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    560µF