Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43504B2337M000
Permintaan Quote
Melayu
B43504B2337M000
Dalam stok
160+
  • Nombor Bahagian
    B43504B2337M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.2A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43504B2337M
    B43504B2337M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    390 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 390 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    330µF