Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43504E2827M60
Permintaan Quote
Melayu
B43504E2827M60
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43504E2827M60
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43504
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.2A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43504E2827M 60
    B43504E2827M060
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    190 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    160 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 160 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    820µF