Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43505A2108M87
Permintaan Quote
Melayu
B43505A2108M87
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43505A2108M87
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    B43505
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.1A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43505A2108M 87
    B43505A2108M087
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    160 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.858" (47.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    130 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1000µF