Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43505A9477M82
Permintaan Quote
Melayu
B43505A9477M82
Dalam stok
60+
  • Nombor Bahagian
    B43505A9477M82
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.2A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43505A9477M 82
    B43505A9477M082
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    240 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.252" (57.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    190 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF