Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43505C5107M007
Permintaan Quote
Melayu
B43505C5107M007
Dalam stok
80+
  • Nombor Bahagian
    B43505C5107M007
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    760mA @ 100Hz
  • Nama lain
    B43505C5107M 7
    B43505C5107M7
    B43505C5107M7-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    1.6 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    1.36 Ohm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.36 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    100µF