Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43505G2477M67
Permintaan Quote
Melayu
B43505G2477M67
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43505G2477M67
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.7A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43505G2477M 67
    B43505G2477M067
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    330 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    280 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 280 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF