Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43508A9127M80
Permintaan Quote
Melayu
B43508A9127M80
Dalam stok
640+
  • Nombor Bahagian
    B43508A9127M80
  • Penerangan
    CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    690mA @ 100Hz
  • Nama lain
    B43508A9127M 80
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    1.44 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.268" (32.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    1.02 Ohm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.02 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    120µF