Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43508A9477M000
Permintaan Quote
Melayu
6931422Image B43508A9477M000.EPCOS
B43508A9477M000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B43508A9477M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.7A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43508A9477M
    B43508A9477MS1
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    370 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.575" (40.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    260 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 260 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF