Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43508E2158M67
Permintaan Quote
Melayu
B43508E2158M67
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43508E2158M67
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.95A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43508E2158M 67
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    110 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    75 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 75 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1500µF