Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43510A5827M007
Permintaan Quote
Melayu
B43510A5827M007
Dalam stok
144+
  • Nombor Bahagian
    B43510A5827M007
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.61A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43510A5827M 7
    B43510A5827M 7
    B43510A5827M7-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.984" (25.00mm)
  • galangan
    210 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.228" (82.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    140 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 140 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    820µF