Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43510A9278M80
Permintaan Quote
Melayu
B43510A9278M80
Dalam stok
112+
  • Nombor Bahagian
    B43510A9278M80
  • Penerangan
    CAP ALUM 2700UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9.58A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43510A9278M080
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.984" (25.00mm)
  • galangan
    32 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.024" (102.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    26 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    2700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 26 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2700µF