Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43511A5827M80
Permintaan Quote
Melayu
1882893Image B43511A5827M80.EPCOS
B43511A5827M80
Dalam stok
132+
  • Nombor Bahagian
    B43511A5827M80
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.6A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43511A5827M080
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • galangan
    200 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.843" (72.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    190 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 190 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    820µF