Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43511E4108M87
Permintaan Quote
Melayu
44657
B43511E4108M87
Dalam stok
112+
  • Nombor Bahagian
    B43511E4108M87
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.5A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43511E4108M087
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • galangan
    110 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.055" (52.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    90 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 90 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1000µF