Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43515B5128M000
Permintaan Quote
Melayu
B43515B5128M000
Dalam stok
112+
  • Nombor Bahagian
    B43515B5128M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Siri
    B43515
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.03A @ 100Hz
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    B43515B5128M
    B43515B5128M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • galangan
    160 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.031" (77.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    130 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 130 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1200µF