Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43520B3108M000
Permintaan Quote
Melayu
B43520B3108M000
Dalam stok
132+
  • Nombor Bahagian
    B43520B3108M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 385V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    385V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Siri
    B43520
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.77A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - 5 Lead
  • Nama lain
    B43520B3108M
    B43520B3108M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    75 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.520" (64.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    65 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1000µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 65 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1000µF