Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43540A2228M82
Permintaan Quote
Melayu
369060
B43540A2228M82
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43540A2228M82
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    6.17A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43540A2228M 82
    B43540A2228M082
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    50 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.252" (57.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    40 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 40 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2200µF