Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43540A5127M62
Permintaan Quote
Melayu
18127
B43540A5127M62
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43540A5127M62
  • Penerangan
    CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.16A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43540A5127M 62
    B43540A5127M062
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    1.15 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    810 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 810 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    120µF