Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43540B2477M67
Permintaan Quote
Melayu
B43540B2477M67
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43540B2477M67
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B43540
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.06A @ 100Hz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43540B2477M 67
    B43540B2477M067
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    230 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    180 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 180 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    470µF