Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43540E2827M82
Permintaan Quote
Melayu
916476
B43540E2827M82
Dalam stok
460+
  • Nombor Bahagian
    B43540E2827M82
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43540
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.27A @ 100Hz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43540E2827M 82
    B43540E2827M082
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    110 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.252" (57.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    90 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 90 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    820µF