Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43541A8227M000
Permintaan Quote
Melayu
B43541A8227M000
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43541A8227M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 600V THRUHOLE
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    600V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B43541
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.93A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43541A8227M
    B43541A8227M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    830 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    530 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    220µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 530 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    220µF