Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43544A6686M002
Permintaan Quote
Melayu
B43544A6686M002
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
520+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43544A6686M002
  • Penerangan
    CAP ALUM 68UF 20% 500V SNAP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43544
  • Ripple Current @ Low Frequency
    590mA @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43544A6686M 2
    B43544A6686M 2
    B43544A6686M2-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    1.81 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    1.22 Ohm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    68µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.22 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    68µF