Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43545A5567M002
Permintaan Quote
Melayu
B43545A5567M002
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43545A5567M002
  • Penerangan
    CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    B43545
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.08A @ 100Hz
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43545A5567M 2
    B43545A5567M 2
    B43545A5567M2-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    250 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    160 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 160 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    560µF