Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43545B5227M000
Permintaan Quote
Melayu
1780547Image B43545B5227M000.EPCOS
B43545B5227M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
320+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43545B5227M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B43545
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.47A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43545B5227M
    B43545B5227M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    630 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    410 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 410 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF