Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43547A5187M062
Permintaan Quote
Melayu
B43547A5187M062
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43547A5187M062
  • Penerangan
    CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43547
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.28A @ 100Hz
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43547A5187M 62
    B43547A5187M62
    B43547A5187M62-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    610 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    420 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 420 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    180µF