Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43547B9277M002
Permintaan Quote
Melayu
705687
B43547B9277M002
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43547B9277M002
  • Penerangan
    CAP ALUM SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B43547
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.69A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43547B9277M 2
    B43547B9277M 2
    B43547B9277M2-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    260 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    190 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 190 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    270µF