Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43564A0338M000
Permintaan Quote
Melayu
B43564A0338M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
32+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43564A0338M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Siri
    B43564
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B43564A 338M
    B43564A338M
    B43564A338M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.732" (145.60mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals
  • kemuatan
    3300µF