Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43564A4158M000
Permintaan Quote
Melayu
196868Image B43564A4158M000.EPCOS
B43564A4158M000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B43564A4158M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
    B43564
  • Ripple Current @ Low Frequency
    6.5A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43564A4158M
    B43564A4158M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    93 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1500µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 93 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1500µF