Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43564A4688M000
Permintaan Quote
Melayu
B43564A4688M000
Dalam stok
32+
  • Nombor Bahagian
    B43564A4688M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    16A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43564A4688M
    B43564A4688M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    23 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.677" (144.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    29 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    6800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    6800µF