Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43564A6188M003
Permintaan Quote
Melayu
B43564A6188M003
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43564A6188M003
  • Penerangan
    CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.532" Dia (64.30mm)
  • Siri
    B43564
  • Ripple Current @ Low Frequency
    7.9A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B43564A6188M 3
    B43564A6188M 3
    B43564A6188M3-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    80 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 80 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1800µF