Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43564A9828M000
Permintaan Quote
Melayu
B43564A9828M000
Dalam stok
18+
  • Nombor Bahagian
    B43564A9828M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    19.8A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43564A9828M
    B43564A9828M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    18 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.728" (145.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    23 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    8200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    8200µF