Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43564B6188M000
Permintaan Quote
Melayu
192797Image B43564B6188M000.EPCOS
B43564B6188M000
Dalam stok
50+
  • Nombor Bahagian
    B43564B6188M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.532" Dia (64.30mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    7.9A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43564B6188M
    B43564B6188M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    71 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    89 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 89 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1800µF