Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43564D5338M000
Permintaan Quote
Melayu
B43564D5338M000
Dalam stok
18+
  • Nombor Bahagian
    B43564D5338M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    12.2A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43564D5338M
    B43564D5338M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    38 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.858" (98.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    48 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    3300µF