Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43584A4158M000
Permintaan Quote
Melayu
5859011Image B43584A4158M000.EPCOS
B43584A4158M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43584A4158M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.032" Dia (51.60mm)
  • Siri
    B43584
  • Ripple Current @ Low Frequency
    6.5A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B43584A4158M
    B43584A4158M-ND
    B43584A4158M000-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.874" (22.20mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    93 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.161" (105.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    93 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1500µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 93 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1500µF