Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43584A5109M3
Permintaan Quote
Melayu
B43584A5109M3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
18+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43584A5109M3
  • Penerangan
    CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Siri
    B43584
  • Ripple Current @ Low Frequency
    26.5A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B43584A5109M003
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    13 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    8.740" (222.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    11 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    10000µF