Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43584C2478M000
Permintaan Quote
Melayu
B43584C2478M000
Dalam stok
50+
  • Nombor Bahagian
    B43584C2478M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.532" Dia (64.30mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    11.1A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43584C2478M
    B43584C2478M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • galangan
    31 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    26 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    4700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 26 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    4700µF