Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43584D5158M000
Permintaan Quote
Melayu
B43584D5158M000
Dalam stok
50+
  • Nombor Bahagian
    B43584D5158M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.532" Dia (64.30mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    6.6A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43584D5158M
    B43584D5158M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • galangan
    79 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.217" (81.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    66 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 66 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1500µF