Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43584E2688M3
Permintaan Quote
Melayu
B43584E2688M3
Dalam stok
50+
  • Nombor Bahagian
    B43584E2688M3
  • Penerangan
    CAP ALUM 6800UF 20% 200V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.532" Dia (64.30mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    12.6A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43584E2688M003
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • galangan
    25 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    21 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    6800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    6800µF