Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43601A2397M67
Permintaan Quote
Melayu
B43601A2397M67
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
640+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43601A2397M67
  • Penerangan
    CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Siri
    B43601
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.61A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43601A2397M067
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    340 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    250 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 250 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    390µF