Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43601A2567M87
Permintaan Quote
Melayu
B43601A2567M87
Dalam stok
640+
  • Nombor Bahagian
    B43601A2567M87
  • Penerangan
    CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43601A2567M087
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    240 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.465" (37.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    170 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    560µF