Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43601B9187M60
Permintaan Quote
Melayu
B43601B9187M60
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43601B9187M60
  • Penerangan
    CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.25A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43601B9187M060
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    820 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    600 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 600 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    180µF