Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43601B9277M087
Permintaan Quote
Melayu
B43601B9277M087
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
460+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43601B9277M087
  • Penerangan
    CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43601
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.64A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43601B9277M 87
    B43601B9277M87
    B43601B9277M87-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    550 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.661" (42.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    400 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    270µF