Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43634E2128M000
Permintaan Quote
Melayu
B43634E2128M000
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43634E2128M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B43634
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.92A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43634E2128M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    8000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    110 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    75 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 75 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1200µF