Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43640A5827M007
Permintaan Quote
Melayu
5648193Image B43640A5827M007.EPCOS
B43640A5827M007
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
240+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43640A5827M007
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    B43640
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.81A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43640A5827M 7
    B43640A5827M 7
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    200 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    130 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    820µF