Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43640A9477M067
Permintaan Quote
Melayu
B43640A9477M067
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43640A9477M067
  • Penerangan
    ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 4
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43640
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.82A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43640A9477M 67
    B43640A9477M67
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    320 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    210 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF