Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43642C9477M000
Permintaan Quote
Melayu
5775170Image B43642C9477M000.EPCOS
B43642C9477M000
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43642C9477M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    B43642
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.03A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43642C9477M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    280 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    190 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF