Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43644B5227M002
Permintaan Quote
Melayu
3040254Image B43644B5227M002.EPCOS
B43644B5227M002
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43644B5227M002
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.17A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43644B5227M 2
    B43644B5227M 2
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    700 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    460 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 460 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF