Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43698B5106Q7
Permintaan Quote
Melayu
B43698B5106Q7
  • Nombor Bahagian
    B43698B5106Q7
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 450V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    -10%, +30%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.472" Dia x 1.535" L (12.00mm x 39.00mm)
  • Siri
    B43698
  • Ripple Current @ High Frequency
    750mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    7500 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    3.7 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    8.1 Ohm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 8.1 Ohm @ 100Hz 7500 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF