Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43699C5156Q
Permintaan Quote
Melayu
B43699C5156Q
  • Nombor Bahagian
    B43699C5156Q
  • Penerangan
    CAP ALUM 15UF 450V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    -10%, +30%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm)
  • Siri
    B43699
  • Ripple Current @ High Frequency
    650mA @ 10kHz
  • Pakej / Kes
    Axial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    3 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    6.8 Ohm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    15µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 6.8 Ohm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    15µF