Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43713B5568M000
Permintaan Quote
Melayu
B43713B5568M000
Dalam stok
18+
  • Nombor Bahagian
    B43713B5568M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Siri
    B43713
  • Ripple Current @ Low Frequency
    19.5A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B43713B5568M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    34 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.728" (145.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    22 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 22 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    5600µF